מצלמות אבטחה לעסק ולבית

מצלמות אבטחה לעסק ולבית
מצלמות אבטחה לעסק ולביתמצלמה מתניעת PTZמצלמות IPמצלמת גוף IP FUII HDמצלמת כיפה  עדשה משתנה

מצלמת אבטחה היא מוצר חיוני במיוחד, אשר הולך ונעשה נפוץ לא מעט בעסקים ובמקומות ציבוריים, אלא גם בבתים פרטיים. אנשים רבים עושים שימוש במצלמות אבטחה מסוגים שונים, למטרות שונות, בהתאם לצרכים האישיים שלהם. י.מ. מערכות מייצרת ומשווקת עבורכם עשרות סוגים ודגמים של מצלמות אבטחה לכל מטרה – מצלמות אבטחה לבית, מצלמות אבטחה לעסק ועוד, באיכות גבוהה ועם פתרונות טכנולוגיים מתקדמים במיוחד!

מצלמת אבטחה – מטרות

השימוש במצלמת אבטחה לעסק נועד למטרות רבות, חלקן חורגות מן המטרה המקורית שלשמה הומצאו המצלמות הללו. באופן עקרוני, מצלמת אבטחה נועדה לזהות פורצים וגנבים, על מנת למנוע פריצות במידת האפשר, ולאפשר זיהוי של הפורצים במקרה שבו התרחשה גניבה במקום, על מנת שניתן יהיה לתפוס אותם. באופן מעשי, מצלמת אבטחה לבית או לחלופין מצלמת אבטחה לעסק משמשת למטרות רבות נוספות. כך, למשל, מצלמות אבטחה נועדה לתעד את המתרחש בחלקים שונים של מבנים ציבוריים גדולים, על מנת לזהות באופן מיידי מקרי אלימות, פריצה ומפגעים אחרים. מצלמות אבטחה לעסק נועדו גם לעקוב אחר עובדים בבתי עסק, על מנת לוודא שהם עושים את מלאכתם נאמנה, ולתעד מקרים של מעילה וכדומה. מצלמות אבטחה ביתיות עשויות לשמש גם בבתים פרטיים – על מנת לזהות את האנשים המגיעים אל הבית, על מנת לתעד פורצים, על מנת לעקוב אחר נותני שירות – כמו בייביסיטר או עוזרת, למשל, ולוודא שלא מתבצעים מעשים אסורים בבית, וכן הלאה.

התקשרו עכשיו 03-9731461 נייד: 050-8767647

או השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

מצלמת אבטחה – סוגים

י.מ. מערכות אזעקה מייצרת עשרות סוגים של מערכת מצלמות אבטחה, אשר מתאימות לכל מטרה. מערכת מצלמות אבטחה מתחלקות למספר סוגים עיקריים, על פי כמה קטגוריות שונות. נפרט מעט על ההבדלים בין המצלמות השונות:

מצלמות גלויות ומצלמות נסתרות – מצלמות גלויות נועדו למקומות שבהן התיעוד הוא חלק מן המציאות במקום, כמו למשל מועדונים, אולמות, מוסדות לימוד וכן הלאה. מצלמות אבטחה גלויות נועדו ליצור הרתעה – גנב שיגיע לעסק ויראה בו מצלמת אבטחה, יחשוב פעמיים האם לפרוץ בפועל לעסק ולהסתכן בגילוי. מצלמה נסתרת לבית מיועדות לכל מטרה, והן יעילות מאד בגילוי של מעילות, אלימות בבית וכדומה, מאחר שהאנשים המבצעים את העבירות הללו אינם מודעים לתיעוד. כמו כן קיימות מצלמות במעגל סגור.

סוג הצילום – ישנן מצלמות המיועדות לצילום פנימי בלבד, בתאורת יום או תאורת חשמל. מצלמות חיצוניות, לעומת זה, אשר מיועדות להגן מפני פורצים וכדומה, מצוידות באופציה של ראיית לילה, כלומר צילום גם באור חלש. ישנן גם מצלמות אינפרא אדום, אשר מסוגלות לצלם גם בחושך מוחלט, וכך להעניק תיעוד מלא של המתרחש בעסק, למשל, גם בשעות הלילה, כשהמקום חשוך וסגור לחלוטין.

סוג התיעוד – ישנן מצלמות אשר מצלמות באותו הרגע ואינן מתעדות את הצילום. לרוב נעשה שימוש במצלמות המאפשרות תיעוד. מצלמות אלו עשויות לצלם בשחור-לבן או בצילום צבעוני מלא, אם או בלי קליטת שמע, בהתאם לצרכים שעבורם הותקנו המצלמות. מצלמת אבטחה חיצונית יכולה לרוב לצלם בשחור לבן בלבד. מצלמה שנועדה לגלות מעילות, מומלץ שתהיה צבעונית ובעלת קליטת אודיו.

חיבור לרשת – ישנן מצלמות לעסק אשר מתחברות לרשת האינטרנט, ומאפשרות, לבעלי קוד הגישה המתאים, צפייה בכל מה שמתרחש במקום המצולם בזמן אמת, מכל מקום. הדבר נפוץ, למשל, בגני ילדים, בהם ישנו תיעוד מלא של המרחש בגן, וההורים יכולים לקבל קוד גישה, ולצפות במחשב האישי שלהם במתרחש בגן בזמן אמת בכל רגע נתון, מה שמאפשר להם להיות רגועים ולדעת שהילדים שלהם בידיים טובות – כמו גם ליהנות מצפייה בילדיהם במסגרת הגן.


התקשרו עכשיו 03-9731461 נייד: 050-8767647
או השאירו פרטים ונחזור בהקדם:


כמות
facebook imagegoogle imagetwitter imageemail image
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים